See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Specialistų mokymo paslaugos savižudybių prevencijos srityje
Description: Perkamų paslaugų tikslas – sukurti kokybiškas, moksliškai pagrįstas savižudybių prevencijos mokymų programas ir apmokyti specialistus, užtikrinančius savižudybių prevencijos koordinavimą savivaldybėse bei reagavimo į savižudybės grėsmę algoritmo įgyvendinimą, stebėseną ir tobulinimą. Pirkimas skaidomas į 5 (penkias) dalis.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80510000 Specialist training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I dalis - MOKYMAI SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS KOORDINATORIAMS
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II dalis - MOKYMAI SKIRTINGOMS SAVIVALDYBIŲ INSTITUCIJOMS
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: III dalis - INSTRUKTORIŲ, DIRBANČIŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURUOSE, APMOKYMAS
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IV dalis - MOKYMAI 6 SEKTORIŲ INSTRUKTORIAMS
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: V dalis - SAVIŽUDYBIŲ INTERVENCIJOS ĮGŪDŽIŲ INSTRUKTORIŲ RENGIMO MOKYMŲ ORGANIZAVIMAS TAIKANT ASIST (APPLIED SUICIDE INTERVENTION SKILLS TRAINING) METODIKĄ
Internal identifier: 5