2. Procedure
Procedure
Title: Conturograf
Description: II.1.4) Descriere succintă: Achiziționarea „Conturograf” în cadrul proiectului „Ro-Green Sustainable Electric Mobility Solutions”, cod SMIS: 336225 este necesara implementarii proiectului de catre partenerul Brizard Romania SRL, in acord cu calendarul de proiect, tintele si indicatorii asumati in Cererea de finantare, si in concordanta cu activitatile liderului de proiect - Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, respectiv actiunile celorlalti parteneri. Conturograf– 1 bucată Termenul limită până la care operatorii economici interesați pot solicita clarificări: până în a 16-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor, astfel: Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare / informațiilor suplimentare in: • Primul termen în care autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări adresate de către operatorii economici, inaintate inainte de cea de a 24-a zi, este ziua a 19-a înainte de termenul limită de depunere a ofertelor • Al doilea termen în care autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări adresate de operatorii economici după ziua a 24-a, este ziua 12 înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 15133480_2026_PAAPD1627422
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38424000 Measuring and control equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Conturograf - 1 bucata Achiziționarea „Conturograf” în cadrul proiectului „Ro-Green Sustainable Electric Mobility Solutions”, cod SMIS: 336225 este necesara implementarii proiectului de catre partenerul Brizard Romania SRL, in acord cu calendarul de proiect, tintele si indicatorii asumati in Cererea de finantare, si in concordanta cu activitatile liderului de proiect - Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, respectiv actiunile celorlalti parteneri. Conturograf– 1 bucată
Internal identifier: 1