See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Openbare procedure voor een dienstenopdracht van studies - Globale studieopdracht (in vaste en voorwaardelijke schijven) betreffende de modernisering van de leeszaal en de realisatie van de verbinding tussen de Ruisbroekstraat en de Kunstberg voor rekening van de Koninklijke Bibliotheek van België (KBR) VERPLICHTE INFORMATIESESSIE
Description: Openbare procedure voor een dienstenopdracht van studies - Globale studieopdracht (in vaste en voorwaardelijke schijven) betreffende de modernisering van de leeszaal en de realisatie van de verbinding tussen de Ruisbroekstraat en de Kunstberg voor rekening van de Koninklijke Bibliotheek van België (KBR) VERPLICHTE INFORMATIESESSIE
Internal identifier: KBR-SDL-LZ-2025-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KBR-SDL-LZ-2025-01 - 1
Description: Globale studieopdracht (in vaste en voorwaardelijke schijven) betreffende de modernisering van de leeszaal en de realisatie van de verbinding tussen de Ruisbroekstraat en de Kunstberg
Internal identifier: 1