498592-2026 - Competition
Bulgaria – Parts of electrical telephonic or telegraphic apparatus – Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleДоставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
DescriptionПоръчката е за доставка на нови хардуерни и софтуерни модули и лицензи за поддръжка и разширение на системи за диспечерски гласови оперативни връзки, подробно описани в таблица 2 от раздел I "Технически спецификации" от документацията за участие. В резултат на провеждане на процедурата ще се сключи договор за срок от 50 месеца. Доставките ще се осъществяват чрез изпращане на поръчки за доставки от възложителя. Поръчки за доставки ще се правят през първите 48 месеца от срока на действие на договора. Срокът за изпълнение на всяка конкретна поръчка за доставка е до 60 календарни дни, считано от дата на изпращане на отделна поръчка за доставка от страна на възложителя. За срока на договора се предвижда доставка на общо прогнозно количество на модулите - 260 броя ​и общо прогнозно количество на лицензите - 275 броя, като отделните прогнозни количества на модулите и лицензите са посочени в ценовата таблица за обществената поръчка.
Internal identifier575343
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32553000 Parts of electrical telephonic or telegraphic apparatus
5. Lot
LotLOT-0001