498619-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Dostawa i wdrożenie przełączników rdzeniowych, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa i wdrożenie przełączników rdzeniowych, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
DescriptionDostawa i wdrożenie przełączników rdzeniowych, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifierBDG-5.2511.12.2026.IJS
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32428000 Network upgrade, 32424000 Network infrastructure, 32422000 Network components
5. Lot
LotLOT-0001