2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pojemników z tworzyw sztucznych, szczotek oraz profesjonalnych środków myjących do zmywarek
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników z tworzyw sztucznych, szczotek oraz profesjonalnych środków myjących do zmywarek - w podziale na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie formularzem asortymentowo-cenowym stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZP.048.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
Additional classification (cpv): 39224000 Brooms and brushes and other articles of various types, 19521000 Polystyrene products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pojemniki i kosze z tworzyw sztucznych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, będący jednocześnie formularzem asortymentowo cenowym stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Internal identifier: Część nr 1
Main classification (cpv): 19521000 Polystyrene products
Lot: LOT-0002
Title: Szczotki
Internal identifier: Część nr 2
Main classification (cpv): 39224000 Brooms and brushes and other articles of various types
Lot: LOT-0003
Title: Profesjonalne środki myjące do zmywarek
Internal identifier: Część nr 3