498688-2026 - Competition
Lithuania – Specialist vehicles – Automobilių skirtų mobilioms ambulatorinėms paslaugoms ir mobilioms odontologinėms paslaugoms teikti pirkimas
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAutomobilių skirtų mobilioms ambulatorinėms paslaugoms ir mobilioms odontologinėms paslaugoms teikti pirkimas
DescriptionAutomobilių skirtų mobilioms ambulatorinėms paslaugoms ir mobilioms odontologinėms paslaugoms teikti pirkimas
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
Additional classification (cpv): 34114400 Minibuses
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAutomobilis skirtas mobilioms ambulatorinėms paslaugoms teikti
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleAutomobilis skirtas mobilioms odontologinėms paslaugoms teikti
Internal identifier2