2. Procedure
Procedure
Title: Čáslav - MLI - služby silniční laboratoře - RE
Description: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo týkající se služeb silniční laboratoře dopravních staveb a to s vybraným dodavatelem. Předmětem plnění je závazek dodavatele řádně a včas poskytovat služby spočívající v provádění diagnostiky silničních a letištních vozovek a dále určených zkoušek, úkonů a poradenské a kontrolní činnosti v rámci činnosti silniční laboratoře a provádění technologického dozoru stavby na základě jednotlivých objednávek zadavatele. Předmět plnění této veřejné zakázky bezprostředně souvisí se stavební akcí: „ICB/01/2025-VPD Čáslav – modernizace letištní infrastruktury - 2. etapa".
Internal identifier: 46281/2026-1322
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zadavatel v souladu s § 57 odst. 2 písm. a) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek zkracuje lhůtu pro podání nabídek. Předběžné oznámení, bylo odesláno k uveřejnění dne 30.4.2026.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71630000 Technical inspection and testing services
Additional classification (cpv): 45121000 Test drilling work, 45120000 Test drilling and boring work, 45122000 Test boring work, 71311210 Highways consultancy services, 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001