2. Procedure
Procedure
Title: Wytwarzanie i dostawa posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
Description: 1 Przedmiotem zamówienia jest usługa wytwarzania (przygotowywania) całodziennych posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie obejmująca również ich dostawę do siedziby Zamawiającego według zasad określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 – obowiązujący wykaz diet leczniczych.
Internal identifier: ZPZ-52/07/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
Additional classification (cpv): 55521200 Meal delivery service, 55322000 Meal-cooking services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wytwarzania (przygotowywania) całodziennych posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie obejmująca również ich dostawę do siedziby Zamawiającego według zasad określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 – obowiązujący wykaz diet leczniczych.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services, 55521200 Meal delivery service