2. Procedure
Procedure
Title: Sistem za zajem merilnih podatkov in upravljanje merilnih naprav (HES)
Description: Predmet javnega naročila je dobava, implementacija in vzdrževanje naprednega sistema za zajem merilnih podatkov in upravljanje merilnih naprav (angl. Head-End System), v skladu s potrebami naročnika in zahtevami iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehnično specifikacijo.
Internal identifier: JN26-007
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 510003