498777-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleПериодични доставки на хранителни продукти за нуждите на Дейност “ Детски градини, Детска ясла и здравни кабинети“, Дом за пълнолетни лица с психични разстройства / ДПЛПР- Пъстрогор / , Център за настаняване от семеен тип за пълнолетни лица с психични разстройства / ЦНСТПЛПР- Пъстрогор/ и Домашен социален патронаж / ДСП / към Дейност „Социални услуги“ за периода 2026-2027 година
DescriptionПредметът на обществената поръчка е: „Периодични доставки на хранителни продукти за нуждите на Дейност “Детски градини и Детска ясла“, Дом за пълнолетни лица с психични разстройства / ДПЛПР- Пъстрогор /, Център за настаняване от семеен тип за пълнолетни лица с психични разстройства / ЦНСТПЛПР- Пъстрогор/ и Домашен социален патронаж / ДСП / към Дейност „Социални услуги“ за периода 2026-2027 година”. Списъкът на хранителните продукти и количества са посочени в Ценовото предложение – Образец №2(КСС), а специфичните изисквания към някои от хранителните продукти са посочени в Техническата спецификация. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както правата и задълженията на възложителя и на изпълнителя, са съгласно: Проекта на договор; Техническата спецификация; Техническото и Ценовото предложение на изпълнителя.
Internal identifier596527
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsПрогнозна стойност на опцията – 25 000,00 евро без ДДС. Опцията се задейства при увеличаване на единичната цена на хранителни продукти и след сключено допълнително споразумение с избрания изпълнител.