See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41, informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla sukcesywnych dostaw dot. Pakietu 4, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, Załącznik nr 3a do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu dot. Pakietu 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 32, 37, 39, 40 i 41 i Załącznik nr 3b do SWZ – projektowane postanowienia umowy dzierżawy dla Pakietu nr 31 i 39. Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego – Załącznik nr 3 do SWZ oraz Załącznik nr 3a do SWZ, w przypadku gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania.
Internal identifier: EZ/137/2026/MW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 1
Lot: LOT-0002
Title: Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym i cewnik balonowy do predylatacji
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Stent wieńcowy kobaltowo-chromowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym i cewnik balonowy do predylatacji.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 2
Lot: LOT-0003
Title: Zestaw do PCI w typowej codziennej praktyce
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do PCI w typowej codziennej praktyce.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 3
Lot: LOT-0004
Title: Zestaw do angioplastyki do użycia w przypadkach nagłych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do angioplastyki do użycia w przypadkach nagłych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 4
Lot: LOT-0005
Title: Zestaw do angioplastyki naczyń, w tym naczyń o dużej średnicy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestaw do angioplastyki naczyń, w tym naczyń o dużej średnicy.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 5
Lot: LOT-0006
Title: Zestaw do przewlekłych okluzji
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestaw do przewlekłych okluzji.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 6
Lot: LOT-0007
Title: Zestaw do stentowania trudnych bardzo krętych i zwapniałych zmian
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestaw do stentowania trudnych bardzo krętych i zwapniałych zmian.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 7
Lot: LOT-0008
Title: Cewnik balonowy do restenozy w stencie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy do restenozy w stencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 8
Lot: LOT-0009
Title: Stentgraft wieńcowy na balonie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Stentgraft wieńcowy na balonie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 9
Lot: LOT-0010
Title: Cewnik balonowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy pokryty lekiem o działaniu antyproliferacyjnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 10
Lot: LOT-0011
Title: Cewnik balonowy - balon tnący
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy - balon tnący.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 11
Lot: LOT-0012
Title: Cewnik balonowy do modyfikacji blaszki miażdżycowej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy do modyfikacji blaszki miażdżycowej . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 12
Lot: LOT-0013
Title: Cewnik prowadzący do PCI i przedłużacz do cewnika prowadzącego i cewnikiem do trombektomii
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik prowadzący do PCI i przedłużacz do cewnika prowadzącego i cewnikiem do trombektomii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 13
Lot: LOT-0014
Title: Koszulki wprowadzające - zbrojone
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Koszulki wprowadzające - zbrojone . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 14
Lot: LOT-0015
Title: Cewnik diagnostyczny 5F i 6F oraz komplety cewników 6F i 5F
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik diagnostyczny 5F i 6F oraz komplety cewników 6F i 5F. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 15
Lot: LOT-0016
Title: Cewniki diagnostyczne 5F i 6F i stent wieńcowy z lekiem o działaniu antyproliferacyjnym
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewniki diagnostyczne 5F i 6F i stent wieńcowy z lekiem o działaniu antyproliferacyjnym .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 16
Lot: LOT-0017
Title: Prowadnik diagnostyczny
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Prowadnik diagnostyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 17
Lot: LOT-0018
Title: Prowadnik diagnostyczny hydrofilny
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Prowadnik diagnostyczny hydrofilny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 18
Lot: LOT-0019
Title: Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- - Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 19
Lot: LOT-0020
Title: Y - connector pojedynczy z obrotową regulacją wielkości otworu w zastawce
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Y - connector pojedynczy z obrotową regulacją wielkości otworu w zastawce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 20
Lot: LOT-0021
Title: Y - connector pojedynczy typu "click push"
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.-Y - connector pojedynczy typu "click push". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 21
Lot: LOT-0022
Title: Torquer
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Torquer. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 22
Lot: LOT-0023
Title: Manifofd dwukranowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Manifofd dwukranowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 23
Lot: LOT-0024
Title: Przedłużenia z kranikiem
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Przedłużenia z kranikiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 24
Lot: LOT-0025
Title: Drut typu "gęsia szyja" – mikropętla
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Drut typu "gęsia szyja" – mikropętla. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 25
Lot: LOT-0026
Title: Zestawy wprowadzające transradialne do wąskich oraz do zwapniałych tętnic ze zrostami po wielokrotnych nakłuciach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Zestawy wprowadzające transradialne do wąskich oraz do zwapniałych tętnic ze zrostami po wielokrotnych nakłuciach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 26
Lot: LOT-0027
Title: Balony do kontrapulsacji
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Balony do kontrapulsacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 27
Lot: LOT-0028
Title: Zestaw do ucisku tętnicy promieniowej po nakłuciu i usunięciu koszulki
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do ucisku tętnicy promieniowej po nakłuciu i usunięciu koszulki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 28
Lot: LOT-0029
Title: System do protekcji dystalnej naczyń
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.System do protekcji dystalnej naczyń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 29
Lot: LOT-0030
Title: Igła angiograficzna
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Igła angiograficzna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 30
Lot: LOT-0031
Title: Zestaw do pomiaru parametrów krzepliwości krwi
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do pomiaru parametrów krzepliwości krwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41.Wykonawca, zobowiązuje się do dzierżawy Zamawiającemu na czas trwania umowy aparatu niezbędnego do wykonywania testów wg oferowanej technologii oraz do prowadzenia serwisu w zakresie przekazanego sprzętu, w szczególności do niezwłocznej wymiany wadliwych - zużytych elementów na nowe wolne od wad, zgodnie z postanowieniami umowy dzierżawy .
Internal identifier: PAKIET NR 31
Lot: LOT-0032
Title: Urządzenia wspomagające dostarczenie sprzętu do tętnicy wieńcowej w trakcie PCI
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Urządzenia wspomagające dostarczenie sprzętu do tętnicy wieńcowej w trakcie PCI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 32
Lot: LOT-0033
Title: System do zamykania dostępu do dużych naczyń
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.System do zamykania dostępu do dużych naczyń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 33
Lot: LOT-0034
Title: Zestawy introducerów do tętnic promieniowych oraz zestawy introducerów do tętnic udowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestawy introducerów do tętnic promieniowych oraz zestawy introducerów do tętnic udowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 34
Lot: LOT-0035
Title: Zestaw do kontrolowanego ucisku tętnicy udowej po jej nakłuciu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Zestaw do kontrolowanego ucisku tętnicy udowej po jej nakłuciu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 35
Lot: LOT-0036
Title: Prowadnik diagnostyczny stalowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Prowadnik diagnostyczny stalowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 36
Lot: LOT-0037
Title: Cewnik balonowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 37
Lot: LOT-0038
Title: Kopułka styropianowa jednorazowego użytku do ucisku tętnicy udowej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Kopułka styropianowa jednorazowego użytku do ucisku tętnicy udowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 38
Lot: LOT-0039
Title: Cewnik balonowy do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Cewnik balonowy do litotrypsji wewnątrznaczyniowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41.Wykonawca, zobowiązuje się do dzierżawy Zamawiającemu na czas trwania umowy aparatu niezbędnego do wykonywania testów wg oferowanej technologii oraz do prowadzenia serwisu w zakresie przekazanego sprzętu, w szczególności do niezwłocznej wymiany wadliwych - zużytych elementów na nowe wolne od wad, zgodnie z postanowieniami umowy dzierżawy
Internal identifier: PAKIET NR 39
Lot: LOT-0040
Title: Balon tnący
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.Balon tnący. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 40
Lot: LOT-0041
Title: Cewnik balonowy pokryty lekiem z możliwością wielokrotnej (powyżej dwóch) inflacji i emisji leku
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leczniczych i technicznych środków koniecznych do wykonywania zabiegów diagnostycznych i leczniczych koronarografii i koronaroplastyki w Zespole Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii WSzZ w Kielcach tj.- Cewnik balonowy pokryty lekiem z możliwością wielokrotnej (powyżej dwóch) inflacji i emisji leku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zamawianego asortymentu określono w Załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy dla Pakietów od 1 do 41
Internal identifier: PAKIET NR 41