2. Procedure
Procedure
Title: Nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala
Description: Predmet nabave je nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala za obvezne predmete za osnovne škole na području grada Vinkovaca, sukladno Troškovniku i prijedlogu ugovora.
Internal identifier: EVV-6/26-1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22111000 School books
5. Lot
Lot: LOT-0000