See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej w podziale na 5 części
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej, na terenie nieruchomości oraz w lokalach zarządzanych przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o. o. w Poznaniu w podziale na 5 części, obejmujących stałą konserwację instalacji i urządzeń elektrycznych w Obiektach Zamawiającego, wykonywanie drobnych napraw instalacji i urządzeń elektrycznych, usuwanie Awarii w trybie interwencyjnym, w gotowości całodobowej, przez 7 dni w tygodniu, włącznie z dniami ustawowo wolnymi od pracy, prowadzenie wymaganej dokumentacji eksploatacyjnej, w tym dziennika konserwacji, książki obiektu w zakresie instalacji elektrycznych oraz protokołów pomiarów, doradztwo techniczne w zakresie eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych. 2. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 5 części: 1) Część nr 1 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 1, 2) Część nr 2 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 2, 3) Część nr 3 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 3, 4) Część nr 4 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 4, 5) Część nr 5 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 5.
Internal identifier: ZP.200.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50711000 Repair and maintenance services of electrical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 1,
Description: Część nr 1 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 1,
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 2,
Description: Część nr 2 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 2,
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 3,
Description: Część nr 3 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 3,
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 4,
Description: Część nr 4 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 4,
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 5,
Description: Część nr 5 - Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie Punktu Obsługi Klienta nr 5,
Internal identifier: Część 5