2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Εξοπλισμού ΕυρωπαϊκούΠρογράμματος «GreCΟ»(Λεωφορεία, Αισθητήρες, Στέγαστρα)ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Β: Προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία συστημάτων αισθητήρων περιβαλλοντικής παρακολούθησης και στεγάστρων στάσεων λεωφορείων.
Description: Προμήθεια Εξοπλισμού Ευρωπαϊκο Προγράμματος «GreCΟ» (Λεωφορεία, Αισθητήρες, Στέγαστρα)ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Β: Προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία συστημάτων αισθητήρων περιβαλλοντικής παρακολούθησης και στεγάστρων στάσεων λεωφορείων.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114400 Minibuses
Additional classification (cpv): 35125100 Sensors, 44212321 Bus shelters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια Εξοπλισμού Ευρωπαϊκού Προγράμματος «GreCΟ» (Λεωφορεία, Αισθητήρες, Στέγαστρα) ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Β: Προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία συστημάτων αισθητήρων περιβαλλοντικής παρακολούθησης και στεγάστρων στάσεων λεωφορείων.
Description: Προμήθεια Εξοπλισμού Ευρωπαϊκού Προγράμματος «GreCΟ» (Λεωφορεία, Αισθητήρες, Στέγαστρα) ΟΜΑΔΑ Α: Λεωφορεία ΟΜΑΔΑ Β: Προμήθεια, εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία συστημάτων αισθητήρων περιβαλλοντικής παρακολούθησης και στεγάστρων στάσεων λεωφορείων.
Additional classification (cpv): 44212321 Bus shelters, 35125100 Sensors