498825-2026 - Competition
Cyprus – Architectural, construction, engineering and inspection services – Διαγωνισμός Παροχής Υπηρεσιών Ομάδας Συμβούλων Μελετητών για την εκτίμηση και αντιμετώπιση γεωκινδύνων στο κρατικό τεμάχιο 2319 στην Πάφο
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleΔιαγωνισμός Παροχής Υπηρεσιών Ομάδας Συμβούλων Μελετητών για την εκτίμηση και αντιμετώπιση γεωκινδύνων στο κρατικό τεμάχιο 2319 στην Πάφο
DescriptionΔιαγωνισμός Παροχής Υπηρεσιών Ομάδας Συμβούλων Μελετητών για την εκτίμηση και αντιμετώπιση γεωκινδύνων στο κρατικό τεμάχιο 2319 στην Πάφο
Internal identifier42Α/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services, 71300000 Engineering services
5. Lot
LotLOT-0001