2. Procedure
Procedure
Title: Ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών, Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Γρεβενών για την σχολική περίοδο 2026-2027
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, χωρικής αρμοδιότητας της Π.Ε. Γρεβενών., για τo σχολικό έτος 2026-2027 (για όλες τις ημέρες λειτουργίας των σχολείων) από τον τόπο κατοικίας τους στη σχολική τους μονάδα και αντίστροφα.
Internal identifier: ΟΡΟΙ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Δρομολόγια με λεωφορεία για τη μεταφορά μαθητών σε σχολικές μονάδες χωρικής αρμοδιότητας Δήμου Γρεβενών
Description: Δρομολόγια με λεωφορεία για τη μεταφορά μαθητών σε σχολικές μονάδες χωρικής αρμοδιότητας Δήμου Γρεβενών
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Quantity: 1
Lot: LOT-0002
Title: Δρομολόγια με λεωφορεία για τη μεταφορά μαθητών σε σχολικές μονάδες χωρικής αρμοδιότητας Δήμου Δεσκάτης
Description: Δρομολόγια με λεωφορεία για τη μεταφορά μαθητών σε σχολικές μονάδες χωρικής αρμοδιότητας Δήμου Δεσκάτης
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Lot: LOT-0003
Title: Δρομολόγια με ΔΧ Επιβατικά (ΤΑΞΙ κλπ) για τη μεταφορά μαθητών όλων των Δήμων της Περιφερειακής Ενότητας Γρεβενών
Description: Δρομολόγια με ΔΧ Επιβατικά (ΤΑΞΙ κλπ) για τη μεταφορά μαθητών όλων των Δήμων της Περιφερειακής Ενότητας Γρεβενών
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3