2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja infrastruktury składowania danych
Description: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury składowania danych zgodnie z opisem zawartym projekcie umowy i szczegółowym opisem zamówienia. Wszystkie wymagania ilościowe i jakościowe zostały wskazane w dokumentach wymienionych powyżej
Internal identifier: CUI-ZZ.3201.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Additional classification (cpv): 30233120 Magnetic tape storage units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Modernizacja posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury macierzowej i zapewnienie na nią wsparcia producenta
Description: Modernizacja posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury macierzowej i zapewnienie na nią wsparcia producenta w zakresie, ilośi i jakości wskazanej w projekcie umowy i szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia
Internal identifier: Część 1
Options:
Description of the options: 2. W ramach zamówienia objętego prawem opcji Wykonawca zobowiązuje się na rzecz Zamawiającego do: 1) (opcja 1) przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego Producenta oraz wsparcia konsultacyjnego Wykonawcy na 6 (szósty) rok, 2) (opcja 2) przedłużenia gwarancji i wsparcia serwisowego Producenta oraz wsparcia konsultacyjnego Wykonawcy na 7 (siódmy) rok, 3) (opcja 3) zapewnienia szkolenia i dodatkowych godzin wsparcia konsultacyjnego Wykonawcy. 3. Kryteria równoważności oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia podstawowego i objętego prawem opcji opisane są w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy. 4. Korzystanie z praw opcji, o których mowa w ust. 2 jest przywilejem Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługują jakichkolwiek roszczenia z tytułu braku zamówień w ramach praw opcji lub zmniejszenia opcji. 5. Zamówienie opcji, o których mowa w ust. 2, musi mieć formę elektroniczną opatrzoną podpisem osoby reprezentującej Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu i kontrasygnatą głównego księgowego. 6. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji tj. zamówić opcję, do dnia 30.11.2026 r. 7. Opcja 2 może być zamówiona tylko łącznie lub po zamówieniu Opcji 1.
Lot: LOT-0002
Title: Rozbudowa bibliotek taśmowych Zamawiającego o dodatkowe moduły (półki) ze slotami na taśmy oraz zapewnienie wsparcia producenta na dostarczane elementy.
Description: Rozbudowa bibliotek taśmowych Zamawiającego o dodatkowe moduły (półki) ze slotami na taśmy oraz zapewnienie wsparcia producenta na dostarczane elementy w zakresie, ilości i jakości wskazanej w projekcie umowy i szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 30233120 Magnetic tape storage units