See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
Description: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΣΥΝΑΨΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΓΙΑ THN ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ» (MIS 6011242 ΥΠ.5) ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ¨ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ¨ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ» Στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «ΗΠΕΙΡΟΣ» (σύμφωνα με την υπ’ αριθ. πρωτ. 1877/30-07-2024 Απόφαση Ένταξης της Πράξης «Κατασκευή Πράσινου Σημείου στο Δήμο Ιωαννιτών», με Κωδικό ΟΠΣ/MIS 6011242. ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 149.934,28 € με ΦΠΑ (120.914,74 € χωρίς ΦΠΑ), Κωδικός Πράξης / MIS (ΟΠΣ) : 6011242
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42914000 Recycling equipment
Additional classification (cpv): 42923000 Weighing machinery and scales
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1 ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ – ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
Description: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΟΥΣ): 1.1 ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΦΥΡΑ, Μ.Μ: TEM., ΠΟΣΟΤΗΤΑ: 1,00, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ (€):31.000,00 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΟΥΣ): 1.2 ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ, Μ.Μ: TEM., ΠΟΣΟΤΗΤΑ: 1,00, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ (€):3.326,02
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1 ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ – ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2 ΗΛΕΚΤΡΟΑΝΥΨΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟ
Description: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΟΥΣ): 2.1 ΗΛΕΚΤΡΟΑΝΥΨΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟ, Μ.Μ: TEM., ΠΟΣΟΤΗΤΑ: 1,00, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ (€):6.064,52
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2 ΗΛΕΚΤΡΟΑΝΥΨΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟ
Lot: LOT-0003
Title: ΤΜΗΜΑ 3 ΕΛΑΣΤΙΧΟΦΟΡΟΣ ΦΟΡΤΩΤΗΣ
Description: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΟΥΣ): 3.1 ΕΛΑΣΤΙΧΟΦΟΡΟΣ ΦΟΡΤΩΤΗΣ, Μ.Μ: TEM., ΠΟΣΟΤΗΤΑ: 1,00, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ (€):70.225,81
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3 ΕΛΑΣΤΙΧΟΦΟΡΟΣ ΦΟΡΤΩΤΗΣ
Lot: LOT-0004
Title: ΤΜΗΜΑ 4 ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
Description: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΟΥΣ):4.1 ΣΗΜΑΝΣΗ - ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ, Μ.Μ: TEM., ΠΟΣΟΤΗΤΑ: 1,00, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ (€):5.098,39 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (ΕΙΔΟΥΣ):4.2 ΣΥΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΛΑΘΙΑ, Μ.Μ: TEM., ΠΟΣΟΤΗΤΑ: 13,00, ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ (€):5.200,00
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4 ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ