2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja Prywatnej Chmury Obliczeniowej’
Description: Modernizacja Prywatnej Chmury Obliczeniowej’’
Internal identifier: 2814.34.2026.MP
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z treścią art. 411 ust. 7 oraz ust. 16 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), Zamawiający może wyznaczyć termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz ofert, jednak nie krótszy niż 10 dni od dnia przekazania odpowiednio do publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o zamówieniu oraz zaproszenia do składania ofert, gdy zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz ofert jest uzasadnione.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Modernizacja środowiska zarządzania PChO RON Płd.
Description: Modernizacja środowiska zarządzania PChO RON Płd.
Internal identifier: Część1
Options:
Description of the options: Zgodnie z dokumentami zamówienia
Lot: LOT-0002
Title: Rozbudowa infrastruktury sprzętowej na potrzeby ZWSI RON dla przetwarzania systemów w technologii SAP HANA (database in-memory).
Description: Rozbudowa infrastruktury sprzętowej na potrzeby ZWSI RON dla przetwarzania systemów w technologii SAP HANA (database in-memory).
Internal identifier: Część2