498979-2026 - Competition
Bulgaria – Heavy-duty tyres – „Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване”(в т.ч. монтаж, демонтаж и др.) за нуждите на ТП ДГС „Панагюрище“ за срок от 24 месеца
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване”(в т.ч. монтаж, демонтаж и др.) за нуждите на ТП ДГС „Панагюрище“ за срок от 24 месеца
Description„Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване”(в т.ч. монтаж, демонтаж и др.) за нуждите на ТП ДГС „Панагюрище“ за срок от 24 месеца Предметният обхват на настоящата обществена поръчка включва доставка на нови гуми за превозно средство от вида Багер JCB, собственост на Възложителя, както и услуги по монтаж на нови гуми, демонтаж и други. ​​​​​​​ Възложителят предвижда доставка на следните видове гуми по вид и размер, без да се ангажира с тяхното пълно усвояване, както следва: Гума за Багер JCB Размер:440/80-28 Параметри на гумата: Конструкция – диагонална; Товарен индекс – 163 (4875 кг); Скоростен индекс – А8 (40 км/ч); TL - Гумата да може да се монтира без вътрешна гума; Гаранция – 5 години от датата на закупуване;
Internal identifier591335
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34352000 Heavy-duty tyres
5. Lot
LotLOT-0001
Description„Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване”(в т.ч. монтаж, демонтаж и др.) за нуждите на ТП ДГС „Панагюрище“ за срок от 24 месеца Предметът на настоящата обществена поръчка е: „Доставка на гуми за селскостопански машини, камиони, самосвали, машини за извършване на изкопно-насипни работи, строителни машини и оборудване” (в т.ч. монтаж, демонтаж и др.) за нуждите на ТП ДГС „Панагюрище“ за срок от 24 месеца Обект на настоящата поръчка е „доставка” по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Предметният обхват на настоящата обществена поръчка включва доставка на нови гуми за превозно средство от вида Багер JCB, собственост на Възложителя, както и услуги по монтаж на нови гуми, демонтаж и други.