499025-2026 - Competition
Bulgaria – Construction materials and associated items – „Доставка на материали за строително-монтажни и ремонтни работи за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД - Плевен”.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка на материали за строително-монтажни и ремонтни работи за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД - Плевен”.
DescriptionПоръчката включва избор на доставчик за доставка на строително-монтажни и ремонтни материали, необходими за изпълнение на строително-ремонтни работи и текуща поддръжка на сградите, собственост на лечебното заведение. Извършването на транспортните дейности по приемане и доставка на материалите, а също и други дейности във връзка с изпълнението на поръчката са за сметка на Изпълнителя. Оферираните строителни материали по обособени позиции, трябва да отговарят на данните от образеца на техническата и ценовата оферта от документацията за участие.
Internal identifier597210
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
LotLOT-0001
TitleСтроителни материали
DescriptionОбособена позиция № 1 се състои от 158 (сто и петдесет и осем) артикула.Те са подробно описани по вид артикул, мярка и прогнозно количество в Техническа спецификация – Приложение № 1.1 към настоящата обществена поръчка. Участникът следва да оферира всички продукти в съответната позиция. При неофирането на всички артикули, участникът ще бъде отстранен от съответната обособена позиция.
Internal identifier597218
LotLOT-0002
TitleВиК материали
DescriptionОбособена позиция № 2 се състои от 154 (сто петдесет и четири) артикула. Те са подробно описани по вид артикул, мярка и прогнозно количество в Техническа спецификация – Приложение № 1.2 към настоящата обществена поръчка. Участникът следва да оферира всички продукти в съответната позиция. При неофирането на всички артикули, участникът ще бъде отстранен от съответната обособена позиция.
Internal identifier597237
LotLOT-0003
TitleЕлектро материали
DescriptionОбособена позиция № 3 се състои от 197 ( сто деветдесет и седем) артикула. Те са подробно описани по вид артикул, мярка и прогнозно количество в Техническа спецификация – Приложение № 1.3 към настоящата обществена поръчка. Участникът следва да оферира всички продукти в съответната позиция. При неофирането на всички артикули, участникът ще бъде отстранен от съответната обособена позиция.
Internal identifier597244
LotLOT-0004
TitleТоплофикация, железария
DescriptionОбособена позиция № 4 се състои от 36 (тридесет и шест) артикула. Те са подробно описани по вид артикул, мярка и прогнозно количество в Техническа спецификация – Приложение № 1.4 към настоящата обществена поръчка. Участникът следва да оферира всички продукти в съответната позиция. При неофирането на всички артикули, участникът ще бъде отстранен от съответната обособена позиция.
Internal identifier597252