2. Procedure
Procedure
Title: Objekta "Laivu eliņa ēkas būvniecība Lielā stropu ezera piekrastes zonā, Daugavpilī" būvprojekta aktualizācija, autoruzraudzība un būvdarbi
Description: Objekta "Laivu eliņa ēkas būvniecība Lielā stropu ezera piekrastes zonā, Daugavpilī" būvprojekta aktualizācija, autoruzraudzība un būvdarbi
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services