2. Procedure
Procedure
Title: VZDRŽEVANJE SISTEMA DEMI VODE IN HLADILNEGA SISTEMA V CENTRALNIH LABORATORIJIH, ponovitev
Description: Predmet javnega naročila je sistema demi vode in hladilnega sistema v centralnih laboratoriljih v dveh sklopih.
Internal identifier: JN-76118
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Vzdrževanje sistema za pripravo laboratorijske demineralizirane vode
Description: Vzdrževanje sistema za pripravo laboratorijske demineralizirane vode
Internal identifier: 510306
Lot: LOT-0002
Title: Vzdrževanje hladilnih in zamrzovalnih komor
Description: Vzdrževanje hladilnih in zamrzovalnih komor
Internal identifier: 510307