499100-2026 - Competition
Hungary – Hire of air transport equipment with crew – Ejtőernyős kiképzéshez repülőgép bérlése 2027–2029
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleEjtőernyős kiképzéshez repülőgép bérlése 2027–2029
DescriptionVállalkozási keretszerződés: Ejtőernyős kiképzéshez repülőgép bérlése 2027–2029 tárgyban.
Internal identifierEKR001292312026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60424000 Hire of air transport equipment with crew
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionMennyiség: nettó 308.400.000,- Ft keretösszegig. A keretösszeg tervezett évenkénti megoszlása: 2027. év: nettó 95.600.000,- Ft 2028. év: nettó 102.800.000,- Ft 2029. év: nettó 110.000.000,- Ft Ajánlatkérő (továbbiakban: AK) a keretösszeg 70%-ának felhasználására vállal kötelezettséget. Tervezett mennyiségek: Ugráskeret (1 méter/fő): évente 7 200 000 méter Az MH Kiss József 86. Helikopterbázis repülőtérre történő áttelepülés (1 alkalom oda-vissza): évente 2 alkalom Rendelkezésre állás díja áttelepülés alatt az MH Kiss József 86. Helikopterbázis repülőterén (nap): évente 25 nap A feltüntetett tervezett mennyiségek kizárólag az ajánlatok összehasonlítása céljából kerültek megadásra, Ajánlatkérő keretszerződést köt.
Internal identifierEKR001292312026/1