2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa implantów ortopedycznych
Description: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych w rozbiciu na części: Część nr 1 – dostawa implantów ortopedycznych I Część nr 2 – dostawa implantów ortopedycznych II dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu 1.2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy.
Previous notice: 137244-2026
Internal identifier: SSM.DZP.200.147.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: zgodnie z art. 138 ust. 4 - 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. W powyższym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Dostawa implantów ortopedycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych w rozbiciu na części: Część nr 1 – dostawa implantów ortopedycznych I dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy.
Internal identifier: SSM.DZP.200.147.2026/1
Options:
Description of the options: Przedmiot umowy w czasie trwania niniejszej umowy może ulec zmniejszeniu, jednakże zmniejszenie ilości zamawianego asortymentu nie przekroczy 30% wartości brutto umowy. W przypadku niewykorzystania przez Odbiorcę całości zamówienia Dostawcy nie przysługuje żadne roszczenie.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Dostawa implantów ortopedycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych w rozbiciu na części: Część nr 2 – dostawa implantów ortopedycznych II dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy.
Internal identifier: SSM.DZP.200.147.2026/2