2. Procedure
Procedure
Title: Samochody elektryczne
Description: Zakup samochodów elektrycznych w ilości 3 sztuki. 1. Ilość: 3 sztuki 2. Samochód elektryczny 3. Gwarancja na oryginalne części i akcesoria: Wykonawca dostarczy pojazdy objęte pełną gwarancją producenta obowiązującą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Zakres gwarancji nie może być mniej korzystny niż standardowa gwarancja producenta oferowanego pojazdu. Naprawy gwarancyjne muszą być realizowane w autoryzowanej sieci serwisowej producenta na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Gwarancja producenta obejmuje wszystkie elementy pojazdu, w szczególności podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, układ napędowy, wyposażenie dodatkowe, nadwozie oraz oprogramowanie pojazdu, z wyłączeniem elementów eksploatacyjnych podlegających naturalnemu zużyciu podczas prawidłowej eksploatacji, w szczególności: piór wycieraczek, opon, klocków i tarcz hamulcowych, żarówek i bezpieczników, płynów eksploatacyjnych, filtrów, innych materiałów eksploatacyjnych wymienianych okresowo zgodnie z zaleceniami producenta. Bateria trakcyjna oraz silnik elektryczny muszą być objęte odrębną gwarancją producenta, nie krótszą niż 8 lat lub 160 000 km przebiegu w zależności od tego co nastąpi wcześniej. 4. Wykonawca zapewni bezpłatny pakiet serwisowy przez okres 5 lat od dnia odbioru pojazdu, obejmujący wszystkie wymagane przez producenta przeglądy okresowe, robociznę oraz materiały eksploatacyjne przewidziane harmonogramem obsługi producenta. 5. Obsługa gwarancyjna i serwisowa musi być realizowana w autoryzowanej stacji obsługi producenta zlokalizowanej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W przypadku braku autoryzowanej stacji obsługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego Wykonawca zapewni na własny koszt odbiór pojazdu od Zamawiającego oraz jego zwrot po wykonaniu naprawy lub przeglądu. 6. Zasięg według Worldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure min 380 km 7. Min. Moc baterii 78 kWh 8. Skrzynia biegów – automatyczna 9. Rok produkcji 2026 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik do dokumentów postępowania.
Internal identifier: NA-26/9 P-9
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 3 pieces