See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu oświetleniowego: lamp i opraw oświetleniowych oraz części zamienne dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 315-1
Description: Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ. Ofertę wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Previous notice: 282103-2026
Internal identifier: 702600440
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31520000 Lamps and light fittings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 Projektory ognioszczelne
Description: Zadanie nr 1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED
Description: Zadanie nr 2 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 Ognioszczelne lamy górnicze, płaskie i zwieszakowe
Description: Zadanie nr 3 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i LED'owe zwieszakowe
Description: Zadanie nr 4 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED'owe
Description: Zadanie nr 5 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 Ognioszczelne oprawy płaskie LED
Description: Zadanie nr 6 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 Części zamienne do opraw typu; OLR
Description: Zadanie nr 7 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 Części zamienne do opraw typu: G-55, G-100M
Description: Zadanie nr 8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 Oprawy przemysłowe świetlówkowe lub ledowe
Description: Zadanie nr 9 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 Oprawy przemysłowe świetlówkowe i LED'owe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanem lub pyłem węglowym
Description: Zadanie nr 10 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 Oprawy przemysłowe ze świetlówkami LED
Description: Zadanie nr 11 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12 Oprawy przemysłowe świetlówkowe/LED awaryjne sufitowe
Description: Zadanie nr 12 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13 Naświetlacze metahalogenowe i ledowe
Description: Zadanie nr 13 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14 Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej
Description: Zadanie nr 14 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15 Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED
Description: Zadanie nr 15 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16 Oprawy LED'owe do oswietlenia hal przemysłowych i magazynów
Description: Zadanie nr 16 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17 Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki
Description: Zadanie nr 17 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ