2. Procedure
Procedure
Title: Talvevalgustus
Description: Hange on jaotatud kaheks osaks: 1. osa - pakkuja valgusdekoratsioonide rentimine, paigaldamine ja demonteerimine 2. osa - hankija valgusdekoratsioonide paigaldamine ja demonteerimine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312838-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Talvevalgustuse rent, paigaldus ja demonteerimine 2026-2029 hooajal
Description: Täpsemad tingimused hanke alusdokumentides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312838-0001
Lot: LOT-0002
Title: Talvevalgustuse paigaldamine ja demonteerimine 2026/2027 hooajal
Description: Täpsemad tingimused hanke alusdokumentides / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312838-0002