See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže
Description: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže
Internal identifier: 43-V-8/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682400 Overhead electrical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektra Zagreb, Elektra Zabok, Elektra Varaždin, Elektra Čakovec, Elektra Koprivnica, Elektra Bjelovar, Elektra Križ, Elektra Karlovac, Elektra Sisak
Description: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektra Zagreb, Elektra Zabok, Elektra Varaždin, Elektra Čakovec, Elektra Koprivnica, Elektra Bjelovar, Elektra Križ, Elektra Karlovac, Elektra Sisak
Internal identifier: 43-V-8/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektroistra Pula, Elektroprimorje Rijeka, Elektrolika Gospić
Description: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektroistra Pula, Elektroprimorje Rijeka, Elektrolika Gospić
Internal identifier: 43-V-8/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektrodalmacija Split, Elektra Zadar, Elektra Šibenik, Elektrojug Dubrovnik
Description: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektrodalmacija Split, Elektra Zadar, Elektra Šibenik, Elektrojug Dubrovnik
Internal identifier: 43-V-8/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektroslavonija Osijek, Elektra Vinkovci, Elektra Slavonski Brod, Elektra Virovitica, Elektra Požega
Description: Spojni i ovjesni pribor za SN nadzemne mreže za DP Elektroslavonija Osijek, Elektra Vinkovci, Elektra Slavonski Brod, Elektra Virovitica, Elektra Požega
Internal identifier: 43-V-8/26-4