499201-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Техническо обслужване – основен, текущ ремонт и профилактика на автомобили на ТП”ДЛС – Несебър
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleТехническо обслужване – основен, текущ ремонт и профилактика на автомобили на ТП”ДЛС – Несебър
Description„Техническо обслужване – основен, текущ ремонт и профилактика на автомобили на ТП”ДЛС – Несебър”, както и доставка на резервни части и аксесоари (без смазочни материали и автоконсумативи) необходими за техническото обслужване“
Internal identifier597983
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
LotLOT-0001