499306-2026 - Competition
Poland – Cleaning products – Dostawa artykułów czystościowych i higienicznych do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku" - umowa ramowa”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa artykułów czystościowych i higienicznych do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku" - umowa ramowa”
Description1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia z wybranymi Wykonawcami Umowy ramowej, określającej warunki i zasady dla zamówień, jakie mogą zostać udzielone w trakcie jej obowiązywania, zwanych dalej ,,zamówieniami jednostkowymi''. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów czystościowych i higienicznych do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku na okres 24 miesięcy od zawarcia umowy ramowej. 3. Opis przedmiotu i wykaz asortymentu planowany do zakupu opisany został w Tomie III SWZ (OPZ). Opis przedmiotu zamówienia obejmuje przykładowy asortyment jaki Zamawiający zamierza zamawiać w ramach zamówień jednostkowych przez okres 24 miesięcy od zawarcia umowy ramowej. Warunki realizacji umowy ramowej określa TOM II SWZ PPUR (Projektowane postanowienia umowy ramowej). 4. Ewentualne wskazanie w TOM III SWZ (OPZ) symbolu, nazwy lub producenta ma na celu określenie klasy produktu, jego jakości oraz służą ustaleniu standardu produktu, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. 5. Określenie szacunkowych ilości asortymentu Przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego nie stanowi zobowiązania Zamawiającego zakupu wszystkich wskazanych pozycji i w wskazanych ilościach, w związku z czym, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Zamawiający zastrzega również możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości asortymentu ponad wskazaną w TOM III SWZ OPZ.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
LotLOT-0001
Description1.Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia z wybranymi Wykonawcami Umowy ramowej, określającej warunki i zasady dla zamówień, jakie mogą zostać udzielone w trakcie jej obowiązywania, zwanych dalej ,,zamówieniami jednostkowymi''. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów czystościowych i higienicznych do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku na okres 24 miesięcy. 3. Opis przedmiotu i wykaz asortymentu planowany do zakupu opisany został w Tomie III SWZ (OPZ). Opis przedmiotu zamówienia obejmuje przykładowy asortyment jaki Zamawiający zamierza zamawiać w ramach zamówień jednostkowych przez okres 24 miesięcy od zawarcia umowy ramowej. Warunki realizacji umowy ramowej określa TOM II SWZ PPUR (Projektowane postanowienia umowy ramowej). 4. Ewentualne wskazanie w TOM III SWZ (OPZ) symbolu, nazwy lub producenta ma na celu określenie klasy produktu, jego jakości oraz służą ustaleniu standardu produktu, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. 5. Określenie szacunkowych ilości asortymentu Przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego nie stanowi zobowiązania Zamawiającego zakupu wszystkich wskazanych pozycji i w wskazanych ilościach, w związku z czym, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Zamawiający zastrzega również możliwość zmniejszenia lub zwiększenia ilości asortymentu ponad wskazaną w TOM III SWZ OPZ. 6. Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację umowy ramowej w okresie 24 miesięcy od zawarcia umowy ramowej wartość nieprzekraczającą kwoty 1 291 555,08 zł brutto. 6.1.W przypadku, kiedy w ostatnim dniu obowiązywania umowy środki finansowe przewidziane na realizację Umowy, określone w ust. 1, nie zostaną wykorzystane w pełnej kwocie, za obopólną zgodą Zamawiającego i Wykonawcy możliwe jest przedłużenie terminu obowiązywania Umowy na kolejne okresy, nie dłużej jednak niż łącznie 6 miesięcy – na warunkach zawartych w Umowie. 7.Zamawiający w wyniku przeprowadzonego postępowania zamierza zawrzeć umowę ramową z co najmniej 2 (dwoma) Wykonawcami, a maksymalnie 3 (trzema) Wykonawcami, którzy złożyli najkorzystniejsze oferty i uzyskają najwyższą liczbę punktów w kryteriach oceny ofert. 8.W przypadku zawarcia Umowy ramowej z Wykonawcami, Zamawiający będzie udzielał zamówień jednostkowych na dostawę każdorazowo określonego asortymentu, zgodnie z procedurą i w sposób określony w Tomie II SWZ (PPUR) Projektowane Postanowienia Umowy Ramowej.
Options
Description of the optionsNie dotyczy