2. Procedure
Procedure
Title: Náhradní díly a servis technických prostředků Dräger
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávání náhradních dílů a provádění servisních úkonů u technických prostředků společnosti Dräger Safety s.r.o. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: a) část 1 - Náhradní díly - dodávání náhradních dílů (dále jen "ND") a spotřebního materiálu pro zajištění provozu a pravidelného servisu technických prostředků a dýchacích přístrojů společnosti Dräger Safety s.r.o., b) část 2 - Servis - provádění servisu, revizí a oprav technických prostředků a přístrojů společnosti Dräger Safety s.r.o.
Internal identifier: 36/2026/OŘ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35111200 Firefighting materials
Additional classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Náhradní díly a servis technických prostředků Dräger - část 1
Description: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávání náhradních dílů a spotřebního materiálu pro zajištění provozu a pravidelného servisu technických prostředků a dýchacích přístrojů společnosti Dräger Safety s.r.o.
Internal identifier: 36/2026/OŘ - část 1
Lot: LOT-0002
Title: Náhradní díly a servis technických prostředků Dräger - část 2
Description: Předmětem části 2 této veřejné zakázky je provádění servisu, revizí a oprav technických prostředků a přístrojů společnosti Dräger Safety s.r.o.
Internal identifier: 36/2026/OŘ - část 2
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services