2. Procedure
Procedure
Title: Par LED spuldžu piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Description: Par LED spuldžu piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Internal identifier: VDAA 2026/07/AK/CI-130-2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31531000 Light bulbs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LED spuldzes un LED gaismas paneļi
Lot: LOT-0002
Title: Galda lampas
Lot: LOT-0003
Title: Avārijas apgaismojuma gaismekļi