2. Procedure
Procedure
Title: Vergunningverlening Omgevingswet
Description: De werkzaamheden voor de te contracteren Opdrachtnemer zijn het beoordelen en toetsen van vergunningsaanvragen in het kader van de Omgevingswet en het opstellen van beschikkingen. De geraamde omvang van de opdracht wordt geschat op €600.000,- en maximaal €750.000,- De genoemde bedragen zijn indicatief; hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
Internal identifier: 25.Z.135
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75111000 Executive and legislative services
Additional classification (cpv): 75110000 General public services, 79990000 Miscellaneous business-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er wordt een Raamovereenkomst aangegaan voor een periode van één (1) jaar met drie (3) keer de optie tot verlenging van maximaal één (1) jaar.