501105-2026 - Competition
Czechia – Circuit breakers – Modernizace hlavní rozvodny Žofie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleModernizace hlavní rozvodny Žofie
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka níže uvedených movitých věcí, a to ve dvou etapách: I. Etapa a) 10 ks výkonových vakuových vypínačů 24 kV – Modernizace rozvodny 22 kV Žofie b) 5 ks výkonových jističů 500 V – Modernizace rozvodny 500 V Žofie II. Etapa c) 19 ks výkonových vakuových vypínačů 12 kV – Modernizace rozvodny 6 kV Žofie d) 2 ks výkonových jističů 400 V – Modernizace rozvodny 400 V Žofie
Internal identifier46_VZ_K_26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedure§ 56 a následující ZZVZ
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31212000 Circuit breakers
5. Lot
LotLOT-0001