501164-2026 - Competition
Bulgaria – Flags – „Изработка и доставка на знамена за нуждите на Община Варна и второстепенните разпоредители с бюджет“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Изработка и доставка на знамена за нуждите на Община Варна и второстепенните разпоредители с бюджет“
Description: При изпълнение на поръчката следва да се извърши: изработване и доставка на знамена, включени в списъка на чл.12, ал.1, т.1 от ЗОП, съгласно Техническата спецификация (Приложение №1).
Internal identifier: 597624
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35821000 Flags
5. Lot
Lot: LOT-0001