See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalnego sprzętu okulistycznego, dzierżawa aparatu do witrektomii przedniej i tylnej oraz fakoemulsyfikacji oraz dzierżawa Biometru optycznego na rzecz Miejskiego Szpitala Zespolonego
Internal identifier: DZP-382-28/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33730000 Eye care products and corrective lenses
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SOCZEWKA JEDNOCZĘŚCIOWA
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-1
Lot: LOT-0002
Title: część 2 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SOCZEWKA JEDNOCZĘŚCIOWA FULL PRELOADED
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-2
Lot: LOT-0003
Title: część 3 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: ROZTWÓR BŁĘKITU TRYPTANU 0,15%
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-3
Lot: LOT-0004
Title: część 4 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SOCZEWKI NAGAŁKOWE OPATRUNKOWE
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-4
Lot: LOT-0005
Title: część 5 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: FLUOROWANY w 100% perfluorokarbon
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-5
Lot: LOT-0006
Title: część 6 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: OLEJ SILIKONOWY
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-6
Lot: LOT-0007
Title: część 7 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: Sonda do intubacji dróg łzowych
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-7
Lot: LOT-0008
Title: część 8 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: Nóż typu CRESCENT, 2 mm, zagięty, ostry, sterylny
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-8
Lot: LOT-0009
Title: część 9 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: Nóż skośny 15 stopni, nóż do paracentozy, prosty, sterylny
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-9
Lot: LOT-0010
Title: część 10 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SUBSTANCJA VISCOELASTYCZNA
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-10
Lot: LOT-0011
Title: część 11 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: PIERŚCIEŃ DOTOREBKOWY
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-11
Lot: LOT-0012
Title: część 12 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: MIKROIMPLANT
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-12
Lot: LOT-0013
Title: część 13 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: PASKI FLUORESCEINOWE
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-13
Lot: LOT-0014
Title: część 14 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: ENDOSONDY 25 G do lasera VISULAS 532s
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-14
Lot: LOT-0015
Title: część 15 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: KARBACHOL
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-15
Lot: LOT-0016
Title: część 16 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: AMPUŁKOSTRZYKA 1ml, 1,4 % kwas hialuronowy
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-16
Lot: LOT-0017
Title: część 17 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: NÓŻ DO PRZEDNIEJ VITRECTOMII
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-17
Lot: LOT-0018
Title: część 18 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: KANIULE z mikrokońcówką
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-18
Lot: LOT-0019
Title: część 19 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: FILTR OKULISTYCZNY DO POWIETRZA
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-19
Lot: LOT-0020
Title: część 20 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SZWY MONOFILAMENT NIEWCHŁANIALNE
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-20
Lot: LOT-0021
Title: część 21 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: GAZ MEDYCZNY C3F8 75 ML z zestawem
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-21
Lot: LOT-0022
Title: część 22 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: PROTEZA OCZNA ZASTAWKA AHMEDA model FP7
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-22
Lot: LOT-0023
Title: część 23 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: PŁYN DO IRYGACJI WNĘTRZA GAŁKI OCZNEJ
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-23
Lot: LOT-0024
Title: część 24 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: ROZTWÓR BŁĘKITU TRYPTANU 0,06%
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-24
Lot: LOT-0025
Title: część 25 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: PROTEZA OCZNA
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-25
Lot: LOT-0026
Title: część 26 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: JEDNORAZOWY ZESTAW DO PODAWANIA I USUWANIA OLEJU SILIKONOWEGO
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-26
Lot: LOT-0027
Title: część 27 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: JEDNORAZOWY ZESTAW DO INIEKCJI DOSZKLISTKOWYCH
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-27
Lot: LOT-0028
Title: część 28 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: TAŚMA DO PODWIESZANIA POWIEK
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-28
Lot: LOT-0029
Title: część 29 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SOCZEWKA 3-częściowa
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-29
Lot: LOT-0030
Title: część 30 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: KOMPLET OPERACYJNY WRAZ Z KASETĄ DO OPERACJI WITREKTOMII wraz z DZIERŻAWĄ APARATU DO WITREKTOMII PRZEDNIEJ I TYLNEJ ORAZ FAKOEMULSYFIKACJI
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-30
Lot: LOT-0031
Title: część 31 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SCRAPERY DO WITREKTOMII
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-31
Lot: LOT-0032
Title: część 32 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SOCZEWKA MONOFOKALNA Z KARTRIDŻEM wraz z DZIERŻAWĄ BIOMETRU OPTYCZNEGO
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-32
Lot: LOT-0033
Title: część 33 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: STRZAŁKI OKULISTYCZNE
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-33
Lot: LOT-0034
Title: część 34 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: TRIAMCINOLON 4,0%
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-34
Lot: LOT-0035
Title: część 35 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: PLASTIKOWA OSŁONKA NA OKO
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-35
Lot: LOT-0036
Title: część 36 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: AMPUŁKOSTRZYKA 1ml, 3,0 % kwas hialuronowy
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-36
Lot: LOT-0037
Title: część 37 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: SZEW NIEWCHŁANIALNY
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-37
Lot: LOT-0038
Title: część 38 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: ENDOSONDY 27G do lasera VISULAS 532s
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-38
Lot: LOT-0039
Title: część 39 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: STERYLNE KOMPLETY OPERACYJNE JEDNORAZOWEGO UŻYTKU WRAZ Z KASETĄ DO OPERACJI ZAĆMY
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-39
Lot: LOT-0040
Title: część 40 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: GAZ OKULISTYCZNY SF6 W POJEMNIKU 75 ML
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-40
Lot: LOT-0041
Title: część 41 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: KANIULE ZAGIĘTE 23G ORAZ 27G
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-41
Lot: LOT-0042
Title: część 42 - Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
Description: KANIULA DO INIEKCJI OKOŁOGAŁKOWEJ
Internal identifier: DZP-382-28/26/Część-42