See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: BV-CL-R08 „Extinderea și reabilitarea sistemelor de alimentare cu apa și canalizare în UAT Hălchiu"
Description: BV-CL-R08 „Extinderea și reabilitarea sistemelor de alimentare cu apa și canalizare în UAT Hălchiu" Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier: 1096128_2024_PAAPD1449214
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232150 Works related to water-distribution pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Contractul cuprinde execuția de lucrări in UAT Halchiu, in cadrul acestui contract se vor realiza: Reabilitare retea de distributie in UAT Halchiu L = 12.593 m Extindere retea de distributie in UAT Halchiu, L = 2.992 m. Reabilitare retea de canalizare in UAT Halchiu, L = 4.882 m. Extindere retea de canalizare in UAT Halchiu, L = 6.562 m. Execuţia a 2 statii de pompare apa uzata. Conducte de refulare L= 814 m
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45232152 Pumping station construction work