See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Suaugusiųjų asmenų neformaliojo švietimo mokymų, darbinei įtraukčiai padidinti, savivaldybėse vykdymo paslaugos (atviras konkursas)
Description: Perkamos Suaugusiųjų asmenų neformaliojo švietimo mokymų, darbinei įtraukčiai padidinti, savivaldybėse vykdymo paslaugos. Pirkimo objektas skaidomas į 4 pirkimo objekto dalis. Detalus aprašymas pateikiamas techninėje specifikacijoje.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Perkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Suaugusiųjų asmenų mokymų (statybos sektoriuje), darbinei įtraukčiai padidinti, savivaldybėse vykdymo paslaugos
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Suaugusiųjų asmenų mokymų (sveikatos priežiūros ir grožio paslaugų sektoriuje), darbinei įtraukčiai padidinti, savivaldybėse vykdymo paslaugos
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Suaugusiųjų asmenų mokymų (žemės ūkio, miškininkystės, žuvininkystės, veterinarinės veiklos ir maisto produktų gamybos sektoriuje), darbinei įtraukčiai padidinti, savivaldybėse vykdymo paslaugos
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Suaugusiųjų asmenų mokymų (elektros įrangos, kompiuterinių, elektroninių ir optinių gaminių gamybos sektoriuje), darbinei įtraukčiai padidinti, savivaldybėse vykdymo paslaugos
Internal identifier: 4