501674-2026 - Competition
Cyprus – Medical consumables – ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΔΙΑΘΕΡΜΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΡΙΩΝ ΤΟΥ Ο.Κ.Υπ.Υ. (ΣΤΥΛΕΟΙ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΓΕΙΩΣΗΣ – ΣΥΝΔΕΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΑ) A.O.25/26
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΔΙΑΘΕΡΜΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΡΙΩΝ ΤΟΥ Ο.Κ.Υπ.Υ. (ΣΤΥΛΕΟΙ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΓΕΙΩΣΗΣ – ΣΥΝΔΕΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΑ) A.O.25/26
DescriptionΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΔΙΑΘΕΡΜΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΡΙΩΝ ΤΟΥ Ο.Κ.Υπ.Υ. (ΣΤΥΛΕΟΙ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΓΕΙΩΣΗΣ – ΣΥΝΔΕΤΙΚΑ ΚΑΛΩΔΙΑ) A.O.25/26
Internal identifierA.O.25/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001