2. Procedure
Procedure
Title: Hidrotechninio statinio – uosto statinių rekonstravimo, kapitalinio remonto, paskirties keitimo, susisiekimo statinių ir transporto paskirties pastatų naujos statybos rangos darbai su darbo projektu
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti Hidrotechninio statinio – uosto un. Nr. 2399-8000 3017 esamų hidrotechninių statinių rekonstravimo, kapitalinio remonto, paskirties keitimo į susisiekimo komunikacijų (vandens uosto) statinius, susisiekimo komunikacijų (vandens uosto) statinių ir transporto paskirties pastatų naujos statybos, atstatymo adresu L. Rėzos g. 1D, Neringa“ rangos darbus kartu su darbo projektu. Išsamūs reikalavimai ir visos charakteristikos yra nurodyti projekto dalyse („Techninės specifikacijos“ priedai), sutarties projekte ir techniniame projekte. Kita papildoma ir detalizuojanti informacija yra pateikiama specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45241000 Harbour construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0