2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de Elaborarea expertizelor tehnice și a serviciilor de proiectare DALI pentru reabilitarea a 48 de adăposturi publice de protecție civilă intabulate
Description: In baza contractului vor fi achiziționate servicii de „Elaborare a expertizelor tehnice și a serviciilor de proiectare – faza DALI – pentru reabilitarea a 48 de adăposturi publice de protecție civilă intabulate” care vizează evaluarea stării tehnice și funcționale, precum și fundamentarea soluțiilor de intervenție necesare pentru readucerea acestora la un nivel corespunzător de siguranță și operabilitate, conform documentatiei de atribuire postate in SEAP in cadrul anuntului de participare.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works