501846-2026 - Competition
Netherlands – Office furniture – DAS Meubilair - Kantoormeubilair
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDAS Meubilair - Kantoormeubilair
DescriptionWelkom op het DAS voor de levering van Kantoormeubilair voor RENN4 te Groningen. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat al het Kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als RENN4 met 2448 leerlingen en 530 medewerkers.
Type of procedureRestricted
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
LotLOT-0000
DescriptionWelkom op het DAS voor de levering van Kantoormeubilair voor RENN4 te Groningen. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier1
Main classification (cpv): 39100000 Furniture