2. Procedure
Procedure
Title: Bolnički robot za skladištenje i pripremu terapije
Description: Predmet nabave je bolnički robot za skladištenje i pripremu terapije, odnosno automatizirani sustav skladištenja s pripremom isporuke lijekova bolničkim odjelima, koji se sastoji od: • automatiziranog sustava skladištenja s robotskom rukom (s mogućnošću naknadne ugradnje druge robotske ruke), • sustava za automatsko uskladištenje (unos) pakiranja lijekova s ulaznom trakom, • sustava transportnih (pokretnih) traka za dostavu pakiranja na izlazna mjesta izdavanja, uključujući projektiranje/planiranje montaže, transport, ugradnju, puštanje u rad, edukaciju djelatnika i jamstvo, sve prema tehničkim specifikacijama. Ponuditelj je obvezan ponuditi cjelokupan predmet nabave. Nije dopušteno nuditi samo dio predmeta nabave.
Internal identifier: 91/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products, 51410000 Installation services of medical equipment