See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη 3/2026
Description: Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Ανοικτού (Διεθνούς), Άνω Των Ορίων Διαγωνισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει τιμής, για την ανάδειξη αναδόχου/χων για την παροχή υπηρεσιών εκτέλεσης τελεσίδικων αποφάσεων – πρωτοκόλλων κατεδάφισης αυθαιρέτων περιφράξεων, κατασκευών, εγκαταστάσεων και κτισμάτων χωρικής αρμοδιότητας της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, για το έτος 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1
Description: Τ.Κ Αγ. Γερμανού Δήμου Πρεσπών ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Internal identifier: TMHMA 1
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 2
Description: Τ.Κ Νυμφαίου (παραδοσιακός οικισμός) Δήμου Αμυνταίου ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Lot: LOT-0003
Title: Τμήμα 3
Description: Δήμος Αμυνταίου ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Lot: LOT-0004
Title: Τμήμα 4
Description: Τ.Κ Δήμου Φλώρινας ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Lot: LOT-0005
Title: Τμήμα 5
Description: ΠΟΛΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Lot: LOT-0006
Title: Τμήμα 6
Description: ΠΟΛΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ (5όροφη οικοδομή)
Lot: LOT-0007
Title: Τμήμα 7
Description: ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Lot: LOT-0008
Title: Τμήμα 8
Description: ΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ
Lot: LOT-0009
Title: Τμήμα 9
Description: ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΕΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Lot: LOT-0010
Title: Τμήμα 10
Description: ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ ΝΗΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Lot: LOT-0011
Title: Τμήμα 11
Description: ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΛΗΝ ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
Lot: LOT-0012
Title: Τμήμα 12
Description: ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ
Lot: LOT-0013
Title: Τμήμα 13
Description: ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ/ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ
Lot: LOT-0014
Title: Τμήμα 14
Description: ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΓΑΣ /ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ
Lot: LOT-0015
Title: Τμήμα 15
Description: ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΖΩΝΗ- ΑΙΓΙΑΛΟΣ & ΠΑΡΑΛΙΑ
Lot: LOT-0016
Title: Τμήμα 16
Description: ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ/ ΑΙΓΙΑΛΟΣ & ΠΑΡΑΛΙΑ -τακτικός προϋπολογισμός
Lot: LOT-0017
Title: Τμήμα 17
Description: ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ/ ΑΙΓΙΑΛΟΣ & ΠΑΡΑΛΙΑ - πράσινο ταμείο