2. Procedure
Procedure
Title: Výběr zhotovitele stavby Pavilonu pro matku a dítě
Description: Předmětem veřejné zakázky je stavba Pavilonu pro matku a dítě v areálu Klaudiánovy nemocnice. Předmětem prací budou následující objekty: Stavební objekty SO 00 – Příprava území, kácení SO 00.1 – Příprava území – bourání zpevněných ploch SO 01 – Budova B – pouze mediciální plyny SO 02 – Budova Z SO 03 – Spojovací chodba budovy B – pouze mediciální plyny SO 04 – Úpravy budovy C SO 05 – Úpravy vertikály C-D SO 06 – Atrium a vedlejší stavební objekty SO 06.05 – Mobiliář SO 06.06 - Herní prvek SO 06.07 - Schodiště a rampa SO 06.08 - Úprava měřící šachty SO 06.09 - Úprava kolektoru So 06.11 – Závory SO 06.13 - Šachta pro připojení mobilního zdroje tepla SO 06.14 - Energokanál SO 07 – Zpevněné plochy a nádvoří SO 09 – Budova zdroje chladu a úprava trafostanice TS3 SO 10 – Demolice staré budovy chladu Inženýrské objekty IO 01 – Přeložka horkovodu IO 02 – Přeložka chladovodu IO 03 – Nakládání s dešťovými vodami IO 04 – Přeložka a napojení kanalizace IO 06 – Rozvody VO IO 07 - Přeložka a napojení VN a NN IO 08 – Napojení mediciálních plynů Stavební práce budou probíhat za provozu lůžkového zdravotnického zařízení a provoz musí být zachován. Zadavatel upozorňuje, že závazné jsou rozhodující milníky výstavby: a) Průvzdušnost obálky budovy (Blower Door test), termín nejpozději do 31. 7. 2028. K uvedenému datu bude stavba v takovém stupni rozestavěnosti, který umožňuje objektivní provedení měření průvzdušnosti obálky budovy (metoda tlakového spádu dle ČSN EN ISO 9972). Stavba musí být v rozsahu nezbytném pro test, zejména s dokončenou vzduchotěsnící vrstvou a osazenými výplněmi otvorů. Milník se považuje za splněný okamžikem předání protokolu o úspěšném měření zadavateli, přičemž naměřená hodnota intenzity výměny vzduchu musí odpovídat parametrům stanoveným v projektové dokumentaci a příslušných normách, tj. výslednou hodnotou průvzdušnosti budovy n50 ≤ 0,6 h-1. b) Přepojení rozvodu chladu musí proběhnout v období dle vhodných klimatických a provozních podmínek tak, aby nebyl omezen provoz lůžkového zdravotnického zařízení; c) Přepojení horkovodu v termínu letní odstávky, tedy v měsících červenec, srpen dle dohody s provozovatelem infrastruktury. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen projektovou dokumentací včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zpracovanou Sdružením pro Pavilon pro matku a dítě, První společník: Energy Benefit Centre a.s., IČO: 29029210, se sídlem: Křenova 438/3, 162 00 Praha 6, Druhý společník: Ateliér Velehradský, s. r. o., IČO: 29263140, se sídlem: Libušino údolí 203/76, 623 00 Brno, pod názvem akce „PAVILON PRO MATKU A DÍTĚ“, která je přílohou č. 1a zadávací dokumentace. Provádění díla musí být v souladu s provozně technickými podmínkami pro provádění díla v areálu nemocnice, jak jsou specifikovány v příloze č. 3 smlouvy o dílo. Dílo musí být v souladu s kvalitativními standardy PMD, jak jsou specifikovány v příloze č. 2 smlouvy o dílo. Zadavatel upozorňuje dodavatele na skutečnost, že zadávací dokumentace je souhrnem požadavků zadavatele, a nikoliv konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně známých platných a odborných norem. Dodavatel se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných obecně závazných norem. Dle zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, je zadavatel poskytovatelem regulované služby v režimu vyšších povinností. Zhotovitel bude významným dodavatelem ve smyslu shora uvedeného zákona o kybernetické bezpečnosti a dále dle vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností. Tato veřejná zakázka je spolufinancována Evropskou unií, z Operačního programu Životní prostředí, název projektu: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav - Pavilon pro matku a dítě_Přístavba 1, číslo projektu: CZ.05.01.01/05/22_010/0000224.
Internal identifier: NMB030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45215140 Hospital facilities construction work, 45215100 Construction work for buildings relating to health, 45100000 Site preparation work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45215100 Construction work for buildings relating to health, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45215140 Hospital facilities construction work
Options:
Description of the options: Inflační / deflační doložka dle čl. 7 smlouvy o dílo je vyhrazenou změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ.