502265-2026 - Competition
Lithuania – Laboratory reagents – CPO Reagentų ir papildomų priemonių pirkimas su analizatorių panauda ir technine priežiūra
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleCPO Reagentų ir papildomų priemonių pirkimas su analizatorių panauda ir technine priežiūra
DescriptionPerkančioji organizacija numato įsigyti reagentus ir papildomas priemones hematologinio tyrimo, C-reaktyvaus baltymo tyrimo ir kūno skysčių automatizuoto tyrimo atlikimui su analizatoriaus panauda ir technine priežiūra
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0