2. Procedure
Procedure
Title: Marinebasis Zeebrugge – Dok 1 – uitvoering van werken voor de uitdieping van het dok 1, de vernieuwing en renovatiewerken van de kade-infrastructuur en technieken
Description: Marinebasis Zeebrugge – Dok 1 – uitvoering van werken voor de uitdieping van het dok 1, de vernieuwing en renovatiewerken van de kade-infrastructuur en technieken
Internal identifier: 26IP007
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 26IP007 - 1
Internal identifier: 1