2. Procedure
Procedure
Title: Trijų gydymo įstaigų Šiaurės pr., Klaipėdoje, atviras architektūrinio projekto konkursas. (ATVIRAS PROJEKTO KONKURSAS)
Description: Trijų gydymo įstaigų Šiaurės pr., Klaipėdoje, atviras architektūrinio projekto konkursas. Konkurso tikslas: Išrinkti geriausiai urbanistinius, architektūros ir funkcinius aspektus bei kitus reikalavimus, išvardintus Konkurso sąlygose, atitinkančius Konkurso objekto Nr. 1, Konkurso objekto Nr. 2 ir Konkurso objekto Nr. 3 architektūrinės idėjos projektus. Konkurso I-ą, II-ą, III-ią, IV-ą vietas užėmusiems dalyviams bus skiriamos piniginės premijos: I-ai vietai skiriama 12 000,00 Eur (dvylika tūkstančių Eur 00 ct.), II-ai – 10 000,00 Eur (dešimt tūkstančiai Eur 00 ct.), III-iai – 8 000,00 Eur (aštuoni tūkstančiai Eur 00 ct.), IV-ai – 6 000,00 Eur (šeši tūkstančiai Eur 00 ct.), įskaitant visus mokesčius. Perkančioji organizacija laimėjusiu nustato tik 1 (vieną) dalyvį, surinkusį daugiausiai balų, neatitikusį pašalinimo pagrindų ir atitikusį nustatytus kvalifikacijos reikalavimus, t. y. Konkurso laimėtoju yra laikomas I-ą vietą užėmęs projekto pasiūlymo dalyvis, su kuriuo Perkančioji organizacija, vadovaudamasi VPĮ 71 str. 4 d. nuostatomis, po Konkurso numato vykdyti neskelbiamas derybas (žr. projekto konkurso sąlygose.). Konkurso objektai į dalis neskaidomi – tiekėjas turi siūlyti Konkurso objektus visa apimtimi.
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71230000 Organisation of architectural design contests
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0